Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Poradíme

Poradíme

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 29. 10. 2017 12:39
  kamil valnoha
  laminatova podlaha

  Muzu pokladat laminatovou podlahu na dlazbu nebo parkety


 • 2. 11. 2017 13:20
  Bořivoj Šťáva
  Re: laminatova podlaha

  Ano, parkety musí být přebroušené a přeměřená rovinnost. Musí se zdemontovat lišty. Okolo stěn musí být dilatace podlahářskou pěnou. Pod plovoucí podlahou musí být podložka.
  Dlažba - přeměřit rovinnost, nutno přestěrkovat, také musí být podložka.


 • 28. 2. 2021 0:35
  Arielmok
  как отличить hqd оригинал от подделки, призна

  электронные сигареты retchu - https://hqd.wiki


 • 30. 8. 2017 10:21
  Krafka Z.
  Průmyslová podlaha (epoxidová pryskyřice)

  Dobrý den,
  řeším podlahu v přístavbě garáže (cca 9m2), kde nechci dávat anhydrid a dlažbu jako v garáži, ale volil bych průmyslovou podlahu.
  Jako podklad bych připravil beton, celková výška včetně průmyslové podlahy by byla cca 5cm. Jakou požadujete ponechat výšku pro průmyslovou podlahu a je vhodné použít do betonu kari sítě? Momentálně mám základovou desku a na ní izolaci (asfaltové pásy s protiradonovou fólií).
  Děkuji.


 • 2. 11. 2017 13:25
  Bořivoj Šťáva
  Re: Průmyslová podlaha (epoxidová pryskyřice)

  Kari sítě ano, aby zátěží auta nepopraskal beton. Minimální tloušťka betonu 10 cm. Na to nanést zátěžový epoxidový nátěr s vytahovaným soklem na zeď, aby se nedostala voda do podlahy ani do zdi.
  Potřebujeme ponechat výšku 8-10 mm.


 • 23. 5. 2017 15:07
  Arnost Raab
  Vylití anhydritem, řešení sprchového koutu a

  Dobrý den, poptával jsem u vás vylití domu anhydritem či betonem. Nejsem ještě rozhodnutý, ale chci se zeptat v případě anhydritu, jak řešit sprchový kout a vanu. Někdo to neřeší a nechá vylít silnější vrstvu třeba o 1 až 2 cm právě v místech, kde bude vana a sprchový kout. Někdo tato místa vynechá, obšaluje a posléze dorovná betonem. Jak to řešit? Asi to bude spíše na telefon, že? Raab


 • 29. 10. 2016 11:53
  Lubomír Schmeiler
  vinylová podaha

  Dobrý den,
  je vhodné používat parní mop na údržbu vinylové podlahy.Podlaha je lepená z pásů.
  Děkuji za odpověď.
  S pozdravem Schmeiler Lubomír.


 • 12. 9. 2016 13:06
  Pavlína Kovarčíková
  TOOM interiery

  Zdravím, přátelé. Taky teďka budeme rekonstruovat byt a budeme samozřejmě měnit i podlahy. je to ale celkem bída. Nejlepší nabídku jsem zatím viděla pouze u TOOM interieru. Je to tedy vhodná volba? Vydrží ta jejich podlaha dlouho? A izoluje to?


 • 10. 5. 2016 19:54
  Poláček Michal
  Tekutá dlažba

  Dobrý den, máme zájem o položení tekuté dlažby v prostorách koupelny ( bezbarierová otevřená sprcha ), záchodu, verandy, saunové místnosti a relaxační místnosti. Všechny prostory jsou vzájemně mimoúrovňově propojeny ( 1 schod / šikmina ). Ve všech podlahách bude elektrické podlahové topení. Co by jste na podlahy doporučil? Je vhodná tekutá dlažba? V jaké vrstvě se vylévá a jak má být připravený podklad? Moje představa je že bude zalito podlahové topení flexibilní stěrkou a na tom natřená tekutá izolace včetně rohových dilatací od firmy Den Braven ve 4 vrstvách , a po té nanést tekutou dlažbu v předepsané / doporučené vrstvě včetně vytažení fabionů. Celková výměra podlah cca 150 m2. Dále bych chtěl v prostoru koupelny podobně nanést i obklad do výšky 2 m cca 30 m2. Prosím o pokud možno i telefonickou konzultaci, aby nedošlo k nějaké zbytečné vícepráci. Moc děkuji Poláček tel.: 775706600


 • 31. 8. 2016 10:38
  Natálie
  Re: Tekutá dlažba

  Taky bychom měli zájem o položení tekuté dlažby a to hlavně do koupelny a kuchyně. Zbytek bytu bychom potom měli klasickou plovoučku. Jsou nám to všechno schopni udělat u firmy TOOM interier? Budeme si totiž od nich objednávat více věcí, tak abychom to všechno měli jen u jedné firmy a ne rozkouzkované po všech čertech.


 • 31. 8. 2016 14:07
  ANDREA
  Re: Tekutá dlažba

  Natálie, toom interiery je super firma, která dělá jedny z nejkrásnějších dřevěných podlah vůbec. Jen si ale nejsem jistá, zda dělá zrovna to, co si přejete. To asi bude nejlepší pokud je kontaktujete a rovnou se jich zeptáte a třeba i na cenu a na podmínky, za jakých vám tu podlahu uděljí apod. Tady to asi nemá moc cenu probírat.


 • 9. 3. 2016 17:59
  ANDREA
  vinylova podlaha

  Dobry den , je mozne polozit vinylovou podlahu na zatezovy koberec? Koberec je prilepeny na beton a tezko jde odstranit. Dekuji za odpoved


 • 16. 3. 2016 14:14
  Bořivoj Šťáva
  Re: vinylova podlaha

  Dobrý den.
  Ne vinylovou podlahu není možné položit na zátěžový koberec.
  Vinylová podlaha se pokládá na vystěrkovaný beton či anhydrit. Povrch musí být hladký a čistý. Doporučujeme tedy zátěžový koberec demontovat a následně podlahu přizpůsobit k tomu, aby se na ní mohl vinyl nalepit.


 • 2. 3. 2016 15:34
  Marie
  Poděkování

  Dobrý den.
  Chtěla bych celé firmě Podlahářství Šťáva moc poděkovat za skvěle odvedenou práci.
  Dělali jste mi v prosinci 2015 podlahu v obyváku a kuchyni, jsem s Vaší prací velmi spokojená.
  Děkuji.


 • 3. 3. 2016 15:31
  Bořivoj Šťáva
  Re: Poděkování

  Dobrý den.
  Vaše spokojenost nás velice těší. Děkujeme a těšíme se popřípadě na další spolupráci.


 • 8. 2. 2016 11:00
  Pavel Konečný
  Vinyl na dlažbu?

  Dobrý den,
  uvažujeme o vinylové podlaze na chodbu a záchod z důvodu, že když topíme krbem máme tyto dvě místnosti domu nejchladnější a dost studenou dlažbu. Proto je zde úvaha položit přímo na dlažbu vinyl, aby sloužil částečně jako izolant a od noh nebyla taková zima. Je to technologicky možné?
  Děkuji za odpověď


 • 17. 2. 2016 14:22
  Bořivoj Šťáva
  Re: Vinyl na dlažbu?

  Dobrý den.
  Ano, vinyl je možné položit na dlažbu.
  Dlažba musí být vyštěrkovaná, aby vznikl rovný, hladký povrch. Nesmí být žádné viditelné spáry a nerovnosti.
  Pokud bude dlažba dobře vyštěrkovaná, dá se vinyl na dlažbu lepit.


 • 8. 12. 2015 19:04
  Tereza
  vlhkost betonu

  Dobrý den,prosím o info,jaká je max.možná vlhkost při pokládce vinylu na beton (novostavba). Děkuji


 • 9. 12. 2015 9:57
  Bořivoj Šťáva
  Re: vlhkost betonu

  Dobrý den.
  Maximální možná vlhkost při pokládce vinylu je 4%, nicméně záleží na tom, jaký máte beton a zda máte podlahové vytápění či ne.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů